wybierz autora:
  • "Marzanno, Marzanno Ty zimowa panno! Ciebie pożegnamy, wiosnę przywitamy!" W dniu 21 marca dzieci z naszego przedszkola świętowały Pierwszy Dzień Wiosny. Podczas zajęć w swoich grupach dzieci uczestniczyły w zabawach związanych z tematyką pór roku, dowiedziały
    Relacja 2022-03-23, 22:02 | autor: Anna Rabenda
  • Maszeruje wiosna A ptaki wokoło Lecą i świergocą Głośno i wesoło Maszeruje wiosna w ręku Trzyma kwiat, gdy go W górę wznosi Zielenieje świat...
    Relacja 2022-03-23, 21:55 | autor: Izabela Dęga-Wnuk
  • Dzieciaki - Mleczaki" to projekt, którego celem jest wzrost świadomości dzieci na temat roli mleka i produktów mlecznych w ich diecie. Starszaki podczas zajęć realizowanych w ramach projektu dowiedziały się od jakich zwierząt pochodzi mleko, poznały wartość
    Relacja 2022-03-23, 20:44 | autor: Anna Rabenda
  • We wtorek 8 marca obchodziliśmy Dzień Kobiet, ale i też Dzień Mężczyzny, który przypadł 10 marca. Była to doskonała okazja do utrwalenia przez dzieci zasad kulturalnego zachowania , nawyku składania sobie życzeń i obdarowywania upominkami najbliższych i rówieśników.
    Relacja 2022-03-14, 07:57 | autor: Anna Rabenda
  • W ramach realizowanego tygodniowego tematu "Muzyka wokół nas", jednym z podjętych zagadnień były instrumenty oraz gra na instrumentach. Podczas zajęć dzieci poznawały nuty i rozróżniały ich wartości, poznały gamę C -dur i samodzielnie ją wypowiadały.
    Relacja 2022-03-14, 07:39 | autor: Anna Rabenda