PIKNIK RODZINNY

Dnia 23 maja 2022r. odbył się w naszym przedszkolu Piknik rodzinny zorganizowany przez społeczność przedszkolną z okazji Dnia Rodziny. Impreza rozpoczęła się od występów dzieci z grupy "Kubusie Puchatki" i "Tygryski", które wierszykami i piosenkami pokazały jak bardzo kochają swoich rodziców. Kwiatek dla mamy, mucha dla taty oraz witrażowe serduszko były niespodzianką przygotowaną przez dzieci.
Na piknik przybyły całe rodziny, na które czekała moc atrakcji: dmuchaniec, malowanie twarzy, puszczanie baniek, zabawy integracyjne oraz konkurencje sportowe prowadzone pod okiem Pani Magdaleny, która umilała dzieciom czas.Na pikniku niespodzianką był również wóz strażacki OSP Gwiazdowo, gdzie dzieci mogły oglądać pojazd i posłuchać sygnałów dźwiękowych. Nie brakowało również dobrego jedzenia: kiełbasek z grilla, pysznych ciast upieczonych przez rodziców, słodkości i owoców. Na pożegnanie wszystkie dzieci otrzymały figurkę z balonów: pieska lub miecz. Uśmiechnięte buzie naszych przedszkolaków, rodziców oraz dziadków świadczyły, że piknik był udany.

Nasze podziękowania kierujemy do wszystkich rodziców, którzy w cudowny sposób zaangażowali się w przygotowanie
imprezy.
Serdeczne podziękowania kierujemy również do sponsorów, którzy ofiarowali pieniążki na nasz piknik, i tak podziękowania kierujemy do :
Państwa Olszewskich i Urbaniak
Państwa Kwiatkowskich
Państwa Kryściak
Pani Roguszka
Pani Bigos
Pani Goryczkiewicz

Dziękujemy również Panu Grzegorzowi Antosik i Panu Erykowi Buszkowskiemu za pomoc przy obsłudze sprzętu i obsłudze grilla. Dziękujemy również Panu Krystianowi Pawlak za przyjazd samochodem strażackim.

Dziękujemy też Panu Karolowi Kruk za wypożyczenie namiotu i Panu Andrzejowi Olszewskiemu za pożyczenie stołów.

Jeszcze raz wszystkim dziękujemy.
Jesteście ludźmi wielkiego serca!
Relacja 2022-05-28, 11:49 | autor: Anna Rabenda