PODZIĘKOWANIA

dziekujemy

Nigdy nie mów ludziom, co mają robić, a zaskoczą cię pomysłowością.
George S. Patton

Ciągle jeszcze istnieją wśród nas anioły. Nie mają wprawdzie żadnych skrzydeł, ale bezinteresownie wyciągają ręce i proponują swoją pomoc. I choć dobra robota nie potrzebuje pochwały my chcemy pochwalić się, że mamy rodziców i przyjaciół przedszkola, na których zawsze możemy liczyć. ONI wiedzą, że więcej szczęścia jest w dawaniu niż braniu.

ROK SZKOLNY 2019/2020

Państwu Monice i Łukaszowi - rodzicom Oliwii z grupy Smerfy za podarowanie choinki do sali grupy młodszej
Panu Zenonowi - dziadkowi Darii z grupy Pszczółki za pełnienie roli Mikołaja podczas przedszkolnych Mikołajków

SERDECZNIE DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM WSPANIAŁYM RODZICOM NASZYCH PRZEDSZKOLAKÓW, KTÓRZY AKTYWNIE WŁĄCZALI SIĘ W ŻYCIE PRZEDSZKOLA, NIEUSTANNIE WSPIERALI NAS DOBRYM SŁOWEM, CODZIENNYM UŚMIECHEM, WKŁADEM FINANSOWYM ORAZ POŚWIĘCALI SWÓJ CENNY CZAS W ROKU SZKOLNYM - 2018/2019 .

depositphotos_103420036-stock-illustration-colorful-childrens-hand-print-heart