BAL KARNAWAŁOWY

"Gdzie nie spojrzeć wszędzie tańce,
roześmiane przebierańce..."
Karnawał to miła tradycja przepełniona muzyką, zabawą i tańcami, a zatem w karnawale czas na bale.
Tak też było u nas.
W poniedziałek 9 lutego w naszym przedszkolu już od rana było bardzo gorąco, a to za sprawą atmosfery związanej z BALEM KARNAWAŁOWYM, którego tak oczekiwaliśmy. Tego dnia w kolorowo wystrojonej sali pojawiły się przepiękne księżniczki i królewny, piraci, myszki, kotki, cyganki, kowboje, tajemnicze wróżki oraz wiele innych bajkowych i kolorowych postaci. Miał tu bowiem miejsce bal z prawdziwego zdarzenia.
Były zabawy, tańce, pląsy, dużo śmiechu i radości, a w salach czekały na dzieci słodkie łakocie przygotowane przez mamy.Nie obyło się również bez spotkania z Mikołajem oraz pozowaniem do pamiątkowych zdjęć.

Oj...szkoda, że taki bal jest tylko raz w roku!!!
Relacja 2015-02-16, 21:24 | autor: Anna Rabenda