PIES PRZYJACIELEM CZŁOWIEKA - SPOTKANIE Z PSEM I JEGO OPIEKUNEM

W piątek 21 listopada 2014r. nasze przedszkole odwiedził tata Bartka z grupy "Biedronki" Pan Marek Kowalski wraz z psem - Kamą (rasy labrador). Spotkanie dla dzieci okazało się wspaniałą niespodzianką, pełną niesamowitych wrażeń. Pan Marek opowiedział dzieciom na temat dbania i pielęgnacji psa oraz zachowania ostrożności wobec czworonoga.Kama jest psem bardzo inteligentnym, łagodnym. Oprócz tego , że jest członkiem rodziny to jest również wspaniałym przyjacielem.Bardzo przyjazna w stosunku do dzieci co można było zaobserwować podczas spotkania.Dzieci dowiedziały się, że psy tej rasy mają doskonałą pamięć i są tresowane na przewodników dla ludzi niewidomych. Pan Marek przywiózł ze sobą ulubioną karmę swojego pupila, którą dzieci mogły karmić Kamę pod kierunkiem opiekuna.
Przedszkolaki były zachwycone i uradowane tym, że mogły poznać tak wspaniałego psa. Na długo w pamięci pozostaną wrażenia z tej niecodziennej lekcji.

Dyrekcja, pracownicy przedszkola i przedszkolaki dziękują Panu Markowi za tą niecodzienną lekcję.
Relacja 2014-11-30, 16:49 | autor: Anna Rabenda