"Biedronki" i "Tygryski" podczas Dożynek Gminnych w Żukowie

14 września odbyły się Dożynki Gminne w Żukowie. Wśród wielu punktów programu przewidziano również występ naszych przedszkolaków.
W rytm piosenki "Balada Boa" na scenę wbiegły przedszkolaki z grupy "Biedronki". Dzieci z radością zaprezentowały nowoczesny taniec, a swoją energią szybko zaraziły zgromadzoną publiczność. Ponadto mogliśmy podziwiać ich również podczas biesiady góralskiej "Zasiali Górale". Na scenie nie mogło również zabraknąć "Tygrysków", czyli młodszej grupy przedszkolnej. Dzieci zaprezentowały swoje umiejętności podczas piosenki "Krasnoludki" oraz "Daj mi rączkę". Przedszkolaki w pięknie przygotowanych strojach pokazały swoje umiejętności taneczne, a także wokalne.Występ dzieci został przyjęty bardzo ciepło.Zachwycona publiczność bardzo długo oklaskiwała małych artystów.
Relacja 2014-09-20, 12:21 | autor: Ewelina Serewiś