UROCZYSTOŚĆ OTWARCIA PRZEDSZKOLA

W piątek 13 września 2013 roku uroczyście zainaugurowano działalność naszego przedszkola - Przedszkola Gminnego w Gwiazdowie oraz jego filii w Sławsku.W uroczystości uczestniczyli przedstawiciele władz gminnych i powiatowych, nauczyciele, przedszkolaki i rodzice. Przecięcia wstęgi dokonali wspólnie Wójt Gminy Sławno Ryszard Stachowiak, Dyrektor Przedszkola Małgorzata Jakimiak, Prezes Stowarzyszenia Na Rzecz Rozwoju Gwiazdowa „Nasze Gwiazdowo” Ludwika Bogdańska oraz Wicemarszałek Województwa Zachodniopomorskiego Andrzej Jakubowski.
Ksiądz Marian Dziemianko poświęcił budynek przedszkola, a dzieci przygotowały program artystyczny. Spotkanie przebiegło w sympatycznej atmosferze. Dzieci jak przystało na gospodarzy ugościły swoich gości najlepiej jak potrafiły, nie zabrakło również okazji do rozmów na temat przyszłości edukacji najmłodszych w Gminie Sławno. Przedszkole prowadzone jest w ramach realizacji projektu pn. "Edukacja przedszkolna drogą do sukcesu w Gminie Sławno". Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Społecznego, Poddziałanie 9.1.1Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.
Życzymy wszystkim dzieciom , aby to przedszkole było miejscem przyjaznym i pełnym radości w zabawie i zdobywaniu nowych umiejętności.
Relacja 2014-02-23, 21:55 | autor: MAŁGORZATA JAKIMIAK