"Pizzowe Czary Mary" - warsztaty kulinarne w Dworku Golikowo

25 lutego dzieci z grupy młodszej wybrały się na wycieczkę do Dworku Golikowo. Celem wycieczki było poznanie przepisu na przepyszną pizzę, z którym zapoznała nas Pani Monika Bińczyk. Po poznaniu składników na pizzę i kolejności czynności prowadzących do przygotowania pizzy wszyscy zabrali się za pracę. Każdy przedszkolak założył fartuszek oraz czapkę kucharską i z pomocą pań wykonał ciasto na pizzę, następnie każdy wybrał składniki do swojej pizzy i pizza była gotowa. Kiedy trafiła do pieca, Smerfy otrzymały piękne kolorowanki i kredki.
Następnie dzieci zasiadły do stołu i każdy skosztował przygotowaną przez siebie pizzę. Wszystkim bardzo smakowała. Każdy z przedszkolaków otrzymał dyplom za udział w warsztatach.
Bardzo dziękujemy Pani Joannie Golik oraz Pani Monice Bińczyk za rady oraz miło spędzony czas.
Relacja 2020-02-27, 21:09 | autor: Anita Matejuczyk