Dzień Babci i Dziadka w grupie starszaków

„Dziś dla babci słońce mamy
i całuski dla dziadziusia,
dziś życzenia wnuczek składa
i piosenki śpiewa wnusia…”
Dnia 25 stycznia Babcie i Dziadkowie jak zwykle licznie przybyli na uroczystość z okazji ich święta. W odświętnych strojach starszaki wystąpiły dla swoich bliskich z programem artystycznym przeplatanym wierszykami , piosenkami oraz z inscenizacją wiersza pt. „Dziadek, stołek i rosołek” . Nie zabrakło również tańca. Chłopcy tańczyli układ do piosenki „Wymarzona”, zaś dziewczynki zaprezentowały zabawny taniec do piosenki „Babuszki – staruszki”. Występy dzieci rozbawiły co niektórych do łez, a braw nie było końca. Po części artystycznej wnuczęta wręczyły własnoręcznie przygotowane upominki i zaprosiły na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców.

Wszystkim Babciom i Dziadkom jeszcze raz życzymy samych pięknych chwil w życiu i aby zawsze byli dumni ze swoich wnucząt.
Rodzicom serdecznie dziękujemy za zorganizowanie słodkiego poczęstunku dla naszych gości.
Relacja 2019-01-28, 22:35 | autor: Anna Rabenda