Zgłoś Twoje dziecko do konkursu "Ruszaj z przedszkolakiem łamigłówek szlakiem"

Relacje

100 - LECIE ODZYSKANIA NIEPODLAGŁOŚCI

9 listopada 2018r. w naszym przedszkolu odbyły się obchody z okazji 100 Rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę. Tego dnia gościliśmy zainteresowanych rodziców, dziadków i zaproszonych seniorów z okolicznych miejscowości. Miło było powitać:Panią Walerię Kot,Panią Marię Lis, Panią Mariannę Bińczyk, Panią Teresę Szymborską, Panią Zdzisławę Cieśla, Panią Barbarę Lemisz, Pana Jana Bryndal i Pana Gerharda Gibki. Przed rozpoczęciem Uroczystej Akademii punktualnie o godz. 11.11 wszyscy razem odśpiewaliśmy 4 zwrotki hymnu narodowego. W ten sposób wzięliśmy udział w akcji "Rekord dla Niepodległej". Po hymnie zaproszono wszystkich do obejrzenia występów przygotowanych przez grupę starszaków i średniaków. Dzieci zaprezentowały się w tańcach „Polonez” i „Krakowiak”, recytowały wiersze i śpiewały piosenki patriotyczne. Występy dzieci poruszyły wielu rodziców i gości, a braw nie było końca. Był to bardzo odświętny dzień w przedszkolu i jednocześnie wspaniała lekcja patriotyzmu - miłości do Ojczyzny małego Polaka.
Relacja 2018-11-13, 20:14 | autor: Anna Rabenda
Przedszkolowo.pl logo