Inauguracja Kampanii "Cała Polska czyta dzieciom"

19 października w naszym przedszkolu odbyła się Inauguracja Kampanii społecznej „ Cała Polska czyta Dzieciom”.
Całą uroczystość poprzedziło spotkanie z rodzicami i zainteresowanymi dziadkami, którym poprzez prezentację multimedialną przedstawiono atuty głośnego czytania dzieciom. Zachęcono, aby czytanie stało się codziennym ale i też przyjemnym rytuałem, który będzie pielęgnowany i rozwijany z upływem lat.
Po spotkaniu zaproszono wszystkich do wysłuchania wierszy i piosenek w wykonaniu przedszkolaków. Po występach dzieci wysłuchały legendy pt. Dlaczego woda morska jest słona” czytanej przez naszego gościa Panią Teresę Szymborską – sołtys wsi Żukowo.
Pani Teresie serdecznie dziękujemy za przybycie, a wszystkim rodzicom życzymy radosnych i przyjemnych chwil spędzonych ze swoimi dziećmi na wspólnym czytaniu.
Relacja 2018-10-21, 21:11 | autor: Anna Rabenda