III Miejsce w III Przedszkolnej Spartakiadzie Sportowej

23 maja odbyła się III Przedszkolna Spartakiada Sportowa we Wrześnicy, podczas której 10 dzieci z grupy "Sówki " reprezentowało nasze przedszkole. Przedszkolaki wykazały się ogromną zwinnością i zręcznością w konkurencjach sportowych. Nie zabrakło również pozostałych dzieci z grupy, które wspólnie z rodzicami kibicowały naszym sportowcom. Dzieci bawiły się wspaniale wśród zagrzewających ich do walki okrzyków w prawdziwie sportowej atmosferze. Po wszystkich konkurencjach dzieci uczestniczyły we wspólnym tańcu prowadzonym przez instruktorkę Hip –Hopa. Była super zabawa.
W końcu nadszedł czas ogłoszenia wyników i wręczenia nagród. Nasze przedszkolaki zajęły III miejsce. Były brawa, gratulacje i oczywiście wielka radość naszych małych sportowców.
Relacja 2018-06-10, 17:01 | autor: Anna Rabenda