I Gminny Konkurs Recytatorski " W świecie poezji dziecięcej"

21 maja 2018r. w naszym przedszkolu odbył się I Gminny Przedszkolny Konkurs Recytatorski pt. „ W świecie poezji dziecięcej”. W konkursie wzięło udział 18 dzieci reprezentujących następujące przedszkola: Przedszkole Niepubliczne „Ekoludki” Wrześnica, Przedszkole Gminne w Gwiazdowie Filia w Sławsku, Przedszkole Gminne w Gwiazdowie Filia w Boleszewie, Przedszkole Gminne w Gwiazdowie, Wiejskie Ognisko Przedszkolne „Pajacyki” Warszkowo. Konkurs odbył się w dwóch kategoriach wiekowych: I 3-4 lata i II 5-6 lat. Nad prawidłowym przebiegiem konkursu czuwała komisja, która wyłoniła najlepszych.
Oto zwycięzcy w kategorii młodszej dzieci 3,4 letnich:
I miejsce Kaja Kozień z Przedszkola Gminnego w Gwiazdowie
II miejsce Daria Szeląg z Przedszkola Gminnego w Gwiazdowie
III miejsce Maciej Ryba z Przedszkola Niepublicznego „Ekoludki” Wrześnica
W kategorii starszej dzieci 5,6 letnich najlepsi byli:
I miejsce Marcel Zdybał z Wiejskiego Ogniska Przedszkolnego „Pajacyki” Warszkowo
II miejsce Karina Dembowa z Przedszkola Gminnego w Gwiazdowie
III miejsce Mikołaj Antosik z Przedszkola Gminnego w Gwiazdowie i Zuzanna Kośka z Przedszkola Gminnego w Gwiazdowie Filia w Sławsku.
Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w naszym konkursie, a zwycięzcom gratulujemy .
Relacja 2018-06-10, 15:43 | autor: Anna Rabenda