Wizyta strażaków z OSP Żukowo

17 maja 2018r. nasze przedszkole odwiedzili strażacy z OSP Żukowo tj. druh Marcin Użdrzychowski i druh Tomasz Reński, którzy przyjechali strażackim wozem bojowym. Na początku spotkania dzieci dowiedziały się wielu ciekawostek na temat pracy strażaka, zapoznały się z ubraniem strażackim oraz wyposażeniem wozu bojowego. Chętni mieli okazję zobaczyć jak wygląda samochód w środku. Następnie strażacy zaprosili dzieci do wspaniałej zabawy podczas której każde dziecko mogło na chwilę wcielić się w rolę strażaka puszczając wodę z prądownicy. To była niesamowita frajda dla naszych przedszkolaków.
Na koniec spotkania nasi goście zademonstrowali nam super widowisko puszczając wodę do góry.
Dziękujemy strażakom z Jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej z Żukowa za cudowne spotkanie i moc wrażeń.
Relacja 2018-05-29, 19:29 | autor: Anna Rabenda