Wycieczka do Biblioteki Miejskiej w Sławnie

Dnia 12 kwietnia 2018r. po wizycie w Urzędzie Gminy dzieci wspólnie z paniami odwiedziły Bibliotekę Miejską w Sławnie. Podczas spotkania dzieci poznały pracę bibliotekarza, zwiedziły wypożyczalnię książek dla dzieci i dorosłych, czytelnię oraz czytelnię internetową. Pani bibliotekarka opowiedziała dzieciom jak można zostać czytelnikiem biblioteki. Każdy przedszkolak miał okazję zapoznać się z książkami dla najmłodszych. Przedszkolaki wysłuchały również wesołej bajeczki o radosnym zajączku. Następnie własnoręcznie wykonały plakat ze swoimi odrysowanymi dłoniami, który to zostanie przekazany dla niepełnosprawnego chłopca. Spotkanie przebiegło w miłej atmosferze. Na sam koniec dzieci wręczyły podziękowanie, a pani bibliotekarka poczęstowała wszystkich pysznymi cukierkami i obdarowała drobnymi upominkami.
Serdeczne podziękowania dla wszystkich pracowników Biblioteki Miejskiej w Sławnie
Relacja 2018-04-15, 22:22 | autor: Anna Rabenda