Wizyta starszaków w Urzędzie Gminy

Dnia 12 kwietnia 2018r. starszaki uczestniczyły w wycieczce do Urzędu Gminy w Sławnie. Po przybyciu na miejsce przywitał nas zastępca wójta pan Artur Ciróg. Przedszkolaki miały okazję zobaczenia jak wygląda gabinet wójta, dowiedziały się również na czym polega praca gospodarza gminy. Z zainteresowaniem dopytywały o zamieszczone w gablocie pamiątkowe wyróżnienia, nagrody, medale wójta oraz wyeksponowane flagi. Następnie zaproszono nas na zwiedzanie dalszej części budynku gminy, które to poprowadził pan Artur Ciróg i pani Marta Rosenkiewicz – Jóźwiak - sekretarz gminy. W ten sposób przedszkolaki dowiedziały się na czym polega praca różnych osób oraz mogły zrozumieć, iż nasze codzienne egzystowanie w dużej mierze zależy od tych ludzi. Na sam koniec udaliśmy się do sali konferencyjnej, w której zapadają ważne decyzje dotyczące miasta i gminy Sławno.

Dziękujemy panu wójtowi i pozostałym pracownikom za miłe przyjęcie.
Relacja 2018-04-15, 20:38 | autor: Anna Rabenda