DZIEŃ BABCI I DZIADKA

Kocham mocno Babcię, Dziadka
To nie żarty moi mili
Dzisiaj im życzenia składam
By sto latek jeszcze żyli.

Babcia i Dziadek to słowa, które każdemu dziecku kojarzą się z ciepłem rodzinnym i miłością. Na dowód tego dnia 12 stycznia 2018r. w naszym przedszkolu odbyła się uroczystość na którą bardzo licznie przybyli zaproszeni dziadkowie, aby podziwiać występy swoich wnucząt. Na początek uroczystości dzieci z grupy „Sówki” i „Pszczółki” wystąpiły z występem Jasełkowym, który wywołał wśród gości ogromne wzruszenie i liczne brawa. Po tym występie swój program artystyczny zaprezentowały dzieci z grupy średniaków i maluszków. Dziadkowie mieli okazję podziwiać swoje wnuczęta podczas recytowania wierszyków i śpiewania piosenek. Po występach młodszych przedszkolaków wystąpiły starszaki ze swoimi wierszykami i piosenkami dla babci i dziadka. Na koniec występów zachwyciły wszystkich układem tanecznym „Twist”. Brawo!, Brawo! Tak dziękowali zebrani goście. „To było piękne”!.
Po części oficjalnej wszystkich dziadków wraz z wnukami zaproszono na słodki poczęstunek.
To był niezwykły dzień spędzony w ciepłej i rodzinnej atmosferze. Zadowolone twarze bliskich świadczyły o tym, jak ważne są takie chwile w ich życiu.
Relacja 2018-02-04, 17:29 | autor: Anna Rabenda