MIKOŁAJKI W GRUPIE SÓWEK

"Drogi święty Mikołaju
Przybądź do nas, bo już czas.
Wszystkie dzieci Cię kochają
i serduszka biją nam..."

Okres świąteczny dla dzieci to czas radości i oczekiwania na Świętego Mikołaja. 6 grudnia w grupie „Sówek” dzieci też wyczekiwały przyjścia Świętego , który w tym roku zrobił przedszkolakom niespodziankę zostawiając dla nich list w którym przekazał ważną informację . Otóż napisał, że w przedszkolu są ukryte słodkie niespodzianki, które tylko czekają, aby dzieci je odnalazły. Więc nie czekając długo wszystkie przedszkolaki ruszyły na poszukiwania. Radości było ogrom podczas poszukiwań, a jeszcze więcej z odnalezionych prezentów we własnych butach. W tym dniu kolejną niespodzianką była wizyta policjantów z Komendy Powiatowej Policji w Sławnie, którzy przybyli aby obdarować dzieci opaskami odblaskowymi , bo 6 grudnia to też „Dzień odblasków”.
Dla dzieci był to dzień pełen radości, zabawy i niespodzianek.
Relacja 2017-12-10, 14:45 | autor: Anna Rabenda