Wizyta Pani policjantki

W dniu 14/11/2017 r. przedszkolaki odwiedziła Pani policjantka, która opowiedziała dzieciom o przepisach ruchu drogowego, bezpiecznych zabawach oraz o niebezpieczeństwach jakie mogą czyhać na nie w kontaktach z obcymi.
Dzieci z wielkim zainteresowaniem słuchały pouczeń i rad. Z bardzo dużym zaintersowaniem oglądały wyposażenie policjanta (kajdanki, "lizak" i "pałka), zadawały pytania związane z ich używaniem. Kolejną atrakcją była możliwość obejrzenia radiowozu zarówno z zewnątrz, jak i wewnątrz. Dzieci mmogły uruchomić sygnały dźwiękowe i świetlne, a także sprawdzić jak działa radiostacja.
Na zakończenie wizyty przedszkolaki wręczyły gościowi upominek i podziękowanie oraz zrobiły sobie pamiątkowe zdjęcie.
Serdecznie dziękujemy w imieniu przedszkolaków i Pań za intersedującą pogadankę oraz za cierpliwość w odpowiadaniu na pytania Pani A. Łukaszek z KPP w Sławnie.
Relacja 2017-11-16, 18:39 | autor: Dorota Szpreniec