JESIENNY PIKNIK RODZINNY

W tym roku w wyjątkowy sposób powitaliśmy Panią Jesień. Otóż zorganizowany został Jesienny piknik integracyjny pt. „Jesień piękna, kolorowa”, w którym uczestniczyły zarówno przedszkolaki jak i ich rodzice.
Imprezę rozpoczęły występy artystyczne przedszkolaków i zabawy integracyjne. Super zabawa towarzyszyła podczas konkurencji i zabaw dzieci z rodzicami. Było malowanie twarzy, robienie baniek mydlanych, rodzinne rysowanie, tworzenie ludzików z materiału przyrodniczego, jedzenie jabłuszek, skoki w workach i przeciąganie liny. Największą atrakcją dla dzieci był dmuchany zamek do którego ciągle ustawiała się kolejka.
Dla wszystkich uczestników imprezy przygotowany został poczęstunek oraz kiełbaski, które rodzice wraz z dziećmi mogli upiec na ognisku lub na grillu. Spotkanie upłynęło w rodzinnej i radosnej atmosferze.
Obserwując uśmiechnięte twarze dorosłych i dzieci, odnosiło się wrażenie, że piknik rodzinny w formie wspólnej zabawy to wspaniały pomysł!
Wszystkim, którzy przyczynili się w organizację pikniku składam serdeczne podziękowania. Anna Rabenda
Relacja 2017-10-04, 21:19 | autor: Anna Rabenda