PIERWSZY DZIEŃ W GRUPIE SÓWEK

Dzisiaj pierwszy dzień w przedszkolu,
wszyscy w sali się zebrali,
pani prosi by starszacy
z maluchami się poznali.

Potem dzieciom pokazuje
szatnię, kuchnię, piękne sale,
chce by już od pierwszej chwili
dzieci czuły się wspaniale.

Rozpoczęliśmy nowy rok szkolny 2017/2018, a wraz z nim czas wspaniałych przygód. Pierwszy dzień w przedszkolu to dla każdego dziecka wyjątkowe wydarzenie. W nasze przedszkolne progi zawitały dzieci po przerwie wakacyjnej. Zadowolone, wypoczęte i gotowe na kolejne przygody w odkrywaniu i poznawaniu świata.
Pierwszy dzień w grupie „Sówek” mijał w ciepłej i radosnej atmosferze . Dzieci uczęszczające do przedszkola powitały nowego kolegę i koleżankę, którzy po raz pierwszy przybyli do naszej grupy. Wszystkie przedszkolaki zapoznały się z nową salą, kącikami zainteresowań, oznaczeniami szafek, pomieszczeniami przedszkola oraz personelem . Była też zabawa i tańce przy muzyce. To były bardzo radosne chwile.

Wszystkim przedszkolakom z grupy „Sówki” na nowy rok szkolny życzę cudownych dni w przedszkolu.
Wychowawca: Anna Rabenda
Relacja 2017-09-10, 21:18 | autor: Anna Rabenda