POŻEGNANIE PRZEDSZKOLA

Dnia 22.06 odbyło się uroczyste pożegnanie przedszkola. Występ zaczęliśmy od poloneza, a następnie dzieci recytowały wiersze i śpiewały piosenki. Na pożegnanie przedszkolaki wykonały układ taneczny do piosenki "Hey Baby". Po części artystycznej pani dyrektor Małgorzata Jakimiak wraz z wychowawcą panią Eweliną Serewiś wręczyła dzieciom dyplomy i rożki słodkości.
Nie zabrakło również podziękowań dla rodziców, którzy zaangażowali się w życie grupy i przedszkola.
Podczas uroczystości nie zabrakło także wzruszeń i łez, gdyż rodzice przygotowali przepiękne przemówienie oraz wręczyli pani dyrektor kronikę z pięknymi zdjęciami z życia przedszkola. Tak miłe słowa, które otrzymaliśmy od Rodziców były dla nas najlepszym podziękowaniem za trud przygotowań.

Drodzy Rodzice dziękujemy serdecznie za tak wspaniałe lata i zaufanie, a naszym absolwentom życzymy słonecznych, bezpiecznych wakacji, wypełnionych zabawą i śmiechem.
Relacja 2017-06-25, 16:36 | autor: Ewelina Serewiś