Wycieczka do Motylarni i Krainy Papug

Dnia 19.06 dzieci z grupy "Sówki" i "Jeżyki" wspólnie z paniami wybrały się na wycieczkę do Jarosławca. Na samym początku przedszkolaki zwiedziły Motylarnię, w której obejrzały piękne gatunki motyli, a także zobaczyły fazy rozwoju motyla. Przedszkolakom udało się gościć motyla na nosie lub ubraniu. Z Motylarni przeszliśmy do Krainy Papug, w której dzieci miały możliwość z bliska obejrzeć rożne gatunki papug, a także karmiły je owocami oraz ziarnami. Nie zabrakło zabawy w Gabinecie Luster. Dzieci oglądały swoje zniekształcone sylwetki i pozowały przy "Wakacyjnym Posterunku Policji w Jarosławcu". Po wszystkich atrakcjach poszliśmy na frytki, a następnie wybraliśmy się na spacer plażą i oglądaliśmy kutry rybackie. Na sam koniec czekała na dzieci słodka niespodzianka, czyli lody.
Relacja 2017-06-25, 15:39 | autor: Ewelina Serewiś