Dzień Dziecka "Pszczółek"

W czwartek 01.06.2017roku w naszym przedszkolu obchodzono Dzień Dziecka i właśnie z tej okazji nasze maluszki pojechały na wycieczkę do „Zielonej Szkoły”
Po dotarciu na miejscu czekała na nas Pani Ania Krzemińska , która przywitała nas bardzo serdecznie i zaprosiła na leśną wycieczkę . Nasze „Pszczółki” z wielkim zainteresowaniem słuchały opowiadań o życiu leśnych zwierząt . Pani Ania pokazała dzieciom miejsca w których Dziki zażywają kąpiel, paśnik i wiele innych ciekawych miejsc. Zapoznała dzieci z zagrożeniami jakie występują w lesie, jakie znaczenie maja drzewa oraz pokazała dzieciom chatkę zwierząt leśnych. Po skończonym spacerze nasze maluszki udały się na pieczone kiełbaski. Wręczyły Pani Ani podziękowanie za miłe przyjecie jak również otrzymały drobne upominki od Nadleśnictwa Sławno. Po czym zmęczone i zadowolone wróciły do przedszkola.
Serdecznie dziękujemy Nadleśnictwu Sławno a w szczególności Pani Ani Krzemińskiej za miłe przyjecie i przekazanie wiedzy przyrodniczej.
Relacja 2017-06-03, 23:14 | autor: Anna Keller