DZIEŃ MAMY I TATY W GRUPIE ŚREDNIAKÓW

W tak pięknym dniu jakim jest Dzień Mamy i Taty dzieci z grupy Sówki 24 maja 2017r. zaprezentowały swoim rodzicom występ z okazji Ich święta. Śpiewały piosenki, recytowały wiersze, dziękowały za miłość i trud wychowania. Na koniec swojego występu pięknie zatańczyły przebojowy taniec „Twist”, który wywołał duże wzruszenie wśród rodziców.
Po części artystycznej - zakończonej gromkimi brawami, przedszkolaki wręczyły rodzicom samodzielnie przygotowane upominki, a następnie wszyscy zasiedli przy wspólnym poczęstunku. Nie zabrakło również wspólnego tańca przy piosence "Mam cudownych rodziców”. Całej uroczystości towarzyszyła miła i sympatyczna atmosfera.
Z okazji Dnia Matki i Dnia Ojca składam wszystkim rodzicom serdeczne życzenia, wszelkiej pomyślności, zdrowia oraz wielu radosnych chwil w życiu.
Wychowawca grupy
Relacja 2017-05-28, 22:46 | autor: Anna Rabenda