I Miejsce w II Przedszkolnej Spartakiadzie Sportowej

W piątkowy, słoneczny dzień odbyła się II Przedszkolna Spartakiada Sportowa we Wrześnicy, podczas której 10 dzieci z grupy "Jeżyki" reprezentowało nasze przedszkole. Przedszkolaki wykazały się ogromną zwinnością i zręcznością we wszystkich konkurencjach sportowych. Nie zabrakło również pozostałych dzieci z grupy, które przy pomocy różnych rekwizytów – bębenków i grzechotek wspólnie z rodzicami kibicowały naszym sportowcom. Z kolei wszystkie dziewczynki w przerwie zaprezentowały pokaz cheerleaderski. Dzieci bawiły się wspaniale wśród zagrzewających ich do walki okrzyków w prawdziwie sportowej atmosferze. Po wykonaniu wszystkich zadań sędziowie podliczyli punkty i ogłosili wyniki. Nasze przedszkole zdobyło I miejsce.
Ten ogromny sukces dostarczył nam wiele radości:)

Relacja 2017-05-14, 13:05 | autor: Ewelina Serewiś