I Miejsce w Przedszkolnym Konkursie Wiedzy o Polsce - "Sławno Moja Mała Ojczyzna"

Przedszkolaki z grupy "Jeżyki": Julia Noga, Paweł Kucharski i Igor Krzemieniec reprezentowały nasze przedszkole w II Przedszkolnym Konkursie Wiedzy o Polsce- "Sławno Moja Mała Ojczyzna”. Dzieci wykazały się ogromną wiedzą na temat Sławna. Podczas konkursu musiały m.in. zaznaczyć na mapie położenie miasta Sławno, wyszukać na zdjęciach zabytki Sławna.
Dzieci z ogromnym zaangażowaniem i chęcią odpowiadały na różnorodne pytania. Rywalizacja była wyrównana. 6 przedszkoli uzyskało maksymalną ilość punktów i przystąpiło do finałowej rozgrywki, w której przedszkolaki musiały ułożyć z elementów Sławieński Dom Kultury. Paweł, Julia i Igor rewelacyjnie poradzili sobie z zadaniem, i w 42 sekundy ułożyli obrazek.
Serdecznie gratulujemy naszym przedszkolakom.

Dziękujemy także rodzicom za ogromne zaangażowanie i pomoc w przygotowaniu dzieci do konkursu.
Relacja 2017-05-14, 12:33 | autor: Ewelina Serewiś