SÓWKI W GMINNEJ BIBLIOTECE W ŻUKOWIE

W piątek przedszkolaki z grupy "Sówki " odwiedziły Gminną Bibliotekę w Żukowie. Przed zwiedzaniem dzieci obejrzały na świetlicy przedstawienie teatralne pt. „Na zaczarowanym podwórku” w wykonaniu grupy „Czarny Kot” ze Szkoły Podstawowej w Żukowie. Później udaliśmy się spacerkiem do biblioteki, gdzie zostaliśmy mile powitani przez bibliotekarkę p. Monikę Jędrzejczyk. Podczas pobytu w bibliotece dzieci poznały zgromadzone w niej książki dla najmłodszych oraz zasady obchodzenia się z książką. Następnie z wielkim zainteresowaniem słuchały książeczki pt."Przygody Kubusia Puchatka” czytanej przez p. Monikę . Po bajce dzieci projektowały własną zakładkę do książki. Po skończonej pracy miały czas na swobodne działanie. Niektóre bawiły się zabawkami, inne wybierały sobie książeczki do przeglądania, jeszcze inne kolorowały. Na koniec spotkania przedszkolaki ofiarowały p. Monice podziękowanie.
Mamy nadzieję, że biblioteka będzie dla dzieci miejscem radosnym i często odwiedzanym, a słuchanie bajek przyjemnością.

Dziękujemy za wspaniałe spotkanie.
Relacja 2017-05-04, 22:44 | autor: Anna Rabenda