Starszaki w Szkole Podstawowej w Żukowie

W piątek 28.04 przedszkolaki wspólnie z paniami wybrały się do Szkoły Podstawowej w Żukowie. Wyjazd miał na celu adaptację i integrację dzieci ze szkołą.
Przedszkolaki miały możliwość obejrzenia przedstawienia pt. „Na zaczarowanym podwórku” w wykonaniu grupy "Czarny Kot". Następnie wszyscy udaliśmy się do szkoły, gdzie wysłuchaliśmy wierszyków i piosenek w wykonaniu klasy II i III. Następnie dzieci wraz z uczniami zatańczyły i zaśpiewały do piosenki "Wszystkie dzieci nasze są" i wzięły udział w zajęciach integracyjnych, które przygotowały panie Jolanta Michalak i Iwona Śledź. Przed opuszczeniem szkoły przedszkolaki zostały obdarowane drobnymi upominkami i same wręczyły podziękowanie za miłe przyjęcie i zorganizowanie ciekawych zajęć integracyjnych. Dla dzieci było to nie lada przeżycie, gdyż od września swoją edukację rozpoczną w tej szkole.

Serdecznie dziękujemy dyrekcji i nauczycielom za miło spędzony czas.
Relacja 2017-04-30, 12:29 | autor: Ewelina Serewiś