Przedszkolaki w Ośrodku Zdrowia

Dnia 07.04 obchodziliśmy Światowy Dzień Zdrowia. Z tej okazji przedszkolaki wybrały się do Ośrodka Zdrowia "Ars Medica" w Sławnie. Celem tej wyprawy było zapoznanie się z pracą lekarza i pielęgniarki. Zwiedzanie dzieci rozpoczęły od gabinetu zabiegowego. Pani pielęgniarka mówiła o potrzebie szczepień profilaktycznych i badaniach kontrolnych. Zwiedzając różne gabinety m.in magnetoterapii, hydromasażu przedszkolaki zapoznały się z wyposażeniem, a także dowiedziały się, czym zajmują się lekarze, pielęgniarki oraz rehabilitanci. Dzieci miały okazję poznać również leczenie zimnym i ciepłym powietrzem.
Składając wyrazy wdzięczności za poświęcony czas oraz cenne informacje, dzieci wręczyły podziękowanie dla całej Służby Zdrowia.
Relacja 2017-04-09, 20:09 | autor: Ewelina Serewiś