PODZIĘKOWANIA

dziekuje-300x214

Nigdy nie mów ludziom, co mają robić, a zaskoczą cię pomysłowością.
George S. Patton

Ciągle jeszcze istnieją wśród nas anioły. Nie mają wprawdzie żadnych skrzydeł, ale bezinteresownie wyciągają ręce i proponują swoją pomoc. I choć dobra robota nie potrzebuje pochwały my chcemy pochwalić się, że mamy rodziców i przyjaciół przedszkola, na których zawsze możemy liczyć. ONI wiedzą, że więcej szczęścia jest w dawaniu niż braniu.

SERDECZNIE DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM WSPANIAŁYM RODZICOM NASZYCH PRZEDSZKOLAKÓW, KTÓRZY AKTYWNIE WŁĄCZALI SIĘ W ŻYCIE PRZEDSZKOLA, NIEUSTANNIE WSPIERALI NAS DOBRYM SŁOWEM, CODZIENNYM UŚMIECHEM, WKŁADEM FINANSOWYM ORAZ POŚWIĘCALI SWÓJ CENNY CZAS W ROKU SZKOLNYM - 2016/2017 .

podziekowanie_2014-11-28

Pani Wiolecie Łysko- sołtys wsi Janiewice za wypożyczenie i przywiezienie stołów i krzeseł na uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka.

Panu Piotrkowi - mężowi pani Iwony H. za montaż mebelków kuchennych do kącików zainteresowań w grupie maluchów i starszaków.

Panu Darkowi - mężowi pani Agnieszki J. za prace konserwatorskie w przedszkolu.

Panu Marcinowi - wujkowi Oli W. z grupy "Jeżyki" za pełnienie roli Mikołaja podczas przedszkolnych Mikołajków.

Pani Izabeli i Panu Tomaszowi - rodzicom Igora W. z grupy"Jeżyki" za podarowanie obrusów na uroczystości przedszkolne.

Panu Grzegorzowi - mężowi pani Ani R. za prace konserwatorskie w przedszkolu.

Pani Małgorzacie i Panu Adamowi - rodzicom Lenki M. z grupy "Sówki" za ufundowanie słodyczy dla dzieci na Dzień Przedszkolaka.

Pani Grażynie - mamie Mikołaja A. z grupy "Sówki" za wykonanie balonowych zwierzątek dla dzieci i podarowanie balonów z okazji Dnia Przedszkolaka.